Të gjitha kategoritë
EN
I fortë, por i qetë, Nder përjetë

home>Produkte>Blower pezullimi ajri>Fryrësi Turbowin

11-2
11-1
11-3
11-4
4
5
6
11-2
11-1
11-3
11-4
4
5
6

Fryrësi Turbowin


  • Info Basic
  • përshkrim i produktit
  • karakteristika
  • Specifikimet kryesore
  • hetim
Info Basic
Model nr.
RH-T-01
Kapaciteti i rrjedhës
30-100m3/Min
Paketa e Transportit
Paketa standarde prej druri
Specifikim
HB-50
Tipar dalluesRH
Origjinë
Kinë
Kodi HS841459
Kapaciteti i prodhimit100 grupe/muaj
OrigjinëKinë
Kodi HS
8414599010
Kapaciteti i prodhimit
2000
Përshkrimi i produktit

Fryrësi i pezullimit me ajër miraton mbajtësin e pezullimit ajror të tipit të valëzuar të gjeneratës së tretë, i cili rrit besueshmërinë dhe kapacitetin mbajtës të ngarkesës dhe mund të marrë një jetë më të gjatë shërbimi;

Ventilator me ajër të serisë HB ka turbinë unike të pavarur të shpërndarjes së nxehtësisë së detyruar. Ai miraton ftohjen me dy faza. Faza e parë ftoh pjesën e jashtme të motorit, dhe faza e dytë fton kushinetën lundruese dhe mbështjelljen e motorit. Është një tifoz i vërtetë me ftohje me ajër.


karakteristika

● Mënyra e transmetimit: lidhje direkte;

● Kushineta: Gjenerata e tretë e kushinetave të pezullimit me ajër

● Ftohja: struktura ftohëse me dy faza, ftohje e detyruar me ajër;

● Materiali: aliazh titani, çelik inox;


Specifikimet kryesore

◆ Shpejtësia e rrjedhjes: 17 ~ 280 m³/min;

◆ Rritja e presionit: 58.8 ~ 98 kPa;

◆ Gama e rregullimit: diapazoni i rregullimit të rrjedhës 45% -100%;

◆ Zhurma: 75-80dB;


Certifikatë
cer1
cer1
cer1
cer1
1
hetim