Të gjitha kategoritë
EN
23-1
23-2
23-3
23-4
23-1
23-2
23-3
23-4

Mbyllja e zërit për Roots Blower


  • Info Basic
  • përshkrim i produktit
  • karakteristika
  • Specifikimet kryesore
  • Video
  • hetim
Info Basic
Model nr.
RH08023
zhurmë
77 dB
Seal
Unaza pistoni
peshë
400kg
MërzitDN80
Drive
Brezi V
MarkëRh
Vendi i origjinësNantong
Tensioni vlerësuarat380V
CE Certifikata
M2020206c8870
Paketa e Transportit
Paketa standarde prej druri
Tipar dallues
RH
Origjinë
Nantong Kinë
Kodi HS
841959
Kapaciteti i prodhimit
300 grupe/vit
Përshkrimi i produktit

Mbyllja e zërit e serisë SIC është një seri produktesh me peshë të lehtë e zhvilluar nga kompania jonë për të përmirësuar mjedisin akustik dhe mjedisin e mirëmbajtjes së pajisjeve për zhurmën e llojeve të ndryshme të pajisjeve si kompresorë ajri, ventilatorë Roots, kompresorë me vidhos, pompa të mëdha uji, pompa vakum, etj.

Mbyllja e zërit e serisë SIC, e fokusuar në komoditetin, strukturën e thjeshtë dhe fleksibël, lehtësisht të çmontuar, kosto të ulët transporti dhe përdorimi.

JcDy3SpmQK2zFlQ2VsTh3Q

karakteristika

● Ventilimi dhe shpërndarja e nxehtësisë: ventilim i detyruar me presion pozitiv, efikasitet i mirë i ventilimit, jetë e gjatë e ventilatorit të ventilimit;

● Ventilimi dhe silenciatori: Asnjë, duke përdorur dizajnin e grilave;

● Mënyra e vendosjes: vendosje në ambiente të brendshme;

● Pamja e bukur: instrumenti i jashtëm i kapakut mund të personalizohet sipas pajisjeve të ndryshme;

● Ftohja: është rezervuar një hyrje uji ftohës për ventilatorin;

● Mirëmbajtje e përshtatshme: strukturë kompakte, mbulesë e lëvizshme, e lehtë për t'u mirëmbajtur;

● Menaxhimi i përshtatshëm: ka instrumente në vend dhe mekanizma përkatës jashtë kapakut, mund të vëzhgoni statusin e funksionimit të pajisjeve të brendshme pa e hapur

● Instalim i lehtë: strukturë e thjeshtë, me diagramë të detajuar të instalimit në vend, klientët mund ta instalojnë vetë;


Specifikimet kryesore

◆ Vëllimi i dobësimit: brezi i frekuencës së ulët 10 ~ 12dB (A); zhurma me frekuencë të lartë 12 ~ 20dB (A);

◆ Vëllimi i ventilimit: Vëllimi i ajrit llogaritet rreptësisht për të siguruar që volumi i ajrit të pasur mund të përditësojë akoma shpejt ajrin e brendshëm nën premisat më të mëdha se marrja e ajrit të pajisjeve të brendshme;

◆ Produktet e aplikueshme: kompresor ajri, ventilator Roots, kompresor me vidë, pompë të madhe uji, pompë vakum, lloje të ndryshme të lëngjeve me zhurmë të lartë ose pajisje mekanike;


Certifikatë
cer1
cer1
cer1
cer1
1
Video

hetim