Të gjitha kategoritë
EN
I fortë, por i qetë, Nder përjetë

home>Produkte>Produkte Akustike>Heshtësi asorptiv

12
10
11
12
10
11

Heshtësi asorptiv


  • Info Basic
  • përshkrim i produktit
  • karakteristika
  • Specifikimet kryesore
  • hetim
Info Basic
Model nr.
RH-A-02
Kodi HS
8414599010
Kapaciteti i prodhimit
100000 copë/vit
Përshkrimi i produktit

Silenciator absorbues përdor rezonancën mikroskopike të materialit thithës të tingullit për të konsumuar energjinë e zhurmës dhe në fund për të arritur reduktimin e zhurmës, e cila ka një efekt të rëndësishëm në eliminimin e zhurmës me frekuencë mesatare dhe të lartë. Ka kërkesa të larta për zgjedhjen dhe shkallën e mbushjes së materialeve që thithin zërin dhe pothuajse nuk kërkohet mirëmbajtje për përdorim të përditshëm.

karakteristika

● Instalimi: lidhje standarde me fllanxha;

● Struktura kompakte: Silenciatori i rezistencës ka një strukturë kompakte, hapësirë ​​të vogël instalimi dhe nuk ka nevojë të mbështetet nga forca e jashtme;


Specifikimet kryesore

◆ Vëllimi i dobësimit: zhurma me frekuencë të lartë 15 ~ 30dB (A);

◆ Kalibri i përshtatur: DN50 ~ DN450;

◆ Produktet e aplikueshme: kompresor ajri, ventilator Roots, kompresor me vidë, lloje të ndryshme të pajisjeve të lëngjeve me zhurmë të lartë, tubacion i lëngut silenciator;

t0EvYSidRPmE6UuZsAqD8Q

Certifikatë
cer1
cer1
cer1
cer1
1
hetim